Lider Sukcesu 2017

Do największych sukcesów firmy należy otrzymana za wybitny wkład w rozwój gospodarczy i społeczny oraz promocję powiatu polskiego w 2006 roku statuetka oraz tytuł Honorowego Lidera Sukcesu. Dyplom za modernizację obiektu Wieży Ciśnień w Łobżenicy w konkursie „Modernizacja Roku 2013”. W roku 2017 po raz kolejny doceniono firmę przyznając jej statuetkę oraz tytuł tym razem Kryształowego Lidera Sukcesu w powiecie pilskim.

Zaangażowanie „ZULIT” PPHU Roman Jopek w działalność społeczną i charytatywną, oprócz licznych podziękowań i dyplomów zaowocowało przyznaniem przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Warsztat Terapii Zajęciowej koło w Pile nagrody „Orderu Wielkiego Serca”. W roku 2006 za kultywowanie tradycji Szopki Bożonarodzeniowej firma otrzymała płaskorzeźbę „Anioła Stróża Zawodowca” od Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Łobżenicy, posążek w konkursie „Łobżenickie Dziki 2010” w kat. Przyjaciel Łobżenicy, a także statuetkę „Pomocna Dłoń” za wielokrotnie udzielone wsparcie i pomoc dla Gminnego Centrum Kultury w Łobżenicy. Ponadto figurkę w podziękowaniu za życzliwość i pomoc okazaną od Szkoły Podstawowej w Łobżenicy oraz darzony wielkim sentymentem list napisany metodą Braille’a.

O naszej firmie

Firma „ZULIT” PPHU Roman Jopek powstała 8 stycznia 1990 roku. Początkowo specjalizowała się ona w usługach leśnych. W katalogu usług znajdowało się kompleksowe działania od nasadzeń przez usługi związane z zagospodarowaniem i hodowlą lasu do pozyskania surowca.

Odwiedź nas na Facebooku

Zamknij Menu